1. Úvod
 2. GRILOVACÍ PÁNVE
 3. Grilovací litinové pánve
 4. Litinová pánev na grilování se smaltovaným povrchem 26 cm Strong Mold

Litinová pánev na grilování se smaltovaným povrchem 26 cm Strong Mold

Litinová pánev na grilování se smaltovaným povrchem 26 cm Seria Strong Mold

Litinová pánev na grilování má žebrovaný povrch, který je skvělý na přípravu masa nebo zeleniny. Pánev je vyrobena z čisté litiny se smaltovaným povrc... celý popis
Dostupnost
momentálně vyprodáno
1 550 Kč
1 281 Kč
bez DPH
Momentálně není k dispozici
Číslo produktu:BH1997
Hlídat cenu / dostupnost
Podobné produkty
  Grilovací pánev
  510 Kč
  421 Kč bez DPH
  510 Kč
  421 Kč bez DPH
  expedice 3-5 dnů
  ks
   Litinová grilovací pánev 26 cm CLASSIC
   690 Kč
   570 Kč bez DPH
   690 Kč
   570 Kč bez DPH
   momentálně vyprodáno
    Grilovací pánev 30 cm
    850 Kč
    702 Kč bez DPH
    850 Kč
    702 Kč bez DPH
    expedice 3-5 dnů
    ks
     Litinová pánev 26 cm
     590 Kč
     488 Kč bez DPH
     590 Kč
     488 Kč bez DPH
     expedice 3-5 dnů
     ks
     • Novinka
     Litinová pánev na grilování a pečení 26 x 26 cm
     620 Kč
     512 Kč bez DPH
     620 Kč
     512 Kč bez DPH
     expedice 3-5 dnů
     ks
     Kompletní specifikace

     Litinová pánev na grilování má žebrovaný povrch, který je skvělý na přípravu masa nebo zeleniny. Pánev je vyrobena z čisté litiny se smaltovaným povrchem. Vhodný pro plynový, elektrický, sklo keramický sporák a i do trouby. Výrobek je navíc ECO friendly a díky turbo indukčnímu dnu je vhodný na všechny druhy ohřevu.

      

     Technické informace:

     Materiál: litina.

     Masivní litinové rukojeti.

     Rychle a rovnoměrně rozvádí teplo.

     Smaltovaný vnitřní povrch.

     Rozměry: 26 x 26 x 4,5 cm.

     Výška pánve 4,5 cm.

     Vhodné na všechny druhy sporáku i na indukci tj. plynový, elektrický, sklo keramický sporák a i do trouby.

     Vhodné do trouby až do 280 ° C.

      

     Používání:

     Před prvním použitím výrobek důkladně umyjte jemným hadříkem v teplé mýdlové vodě. Opláchněte a dokonale osušte. Než výrobek umístěte na zdroj tepla vždy se ujistěte, že jste do produktu vložili olej na pečení, máslo nebo sádlo, aby dno bylo zcela zakryto.

     Při vaření na varné desce nepoužívejte vysokou teplotu. Doporučuje se nejprve výrobek předehřát při nižší teplotě a pak postupně zvyšujte teplotu až po ideální teplotu. Nejlepší je použít nízkou až střední teplotu, zabráníte připálení jídla.

     Rozměr zdroje tepla na sporáku vyberte tak, aby byla co nejblíže k velikosti dna pánve, aby nedošlo k přehřátí bočních stěn a poškození rukojetí. Rukojeti držte mimo přímého ohně (tepla).

     Nepokládejte horkou pánev na kuchyňskou desku. Vždy položte horkou pánev na ochrannou desku podložku.

     Pánev nepoužívejte v mikrovlnné troubě a na zahradních grilech.

     Litinová pánev nesmí se ukládat do mrazničky, ale na krátkou dobu může být použita v chladničce na marinování. Vždy litinovou pánev před ohřevem zahřejte na pokojovou teplotu.

     Na výrobku se mohou objevit skvrny nebo oka (kroužky), je to však přirozená reakce na potraviny a neovlivňuje kvalitu pánve, není to chyba!

     Pokud používáte keramickou nebo indukční varnou desku, výrobek vždy raději zvedejte, než ji posunete přes skleněnou desku, proto může dojít ke poškození pánve nebo varné desky.

     Pouze pro používání v domácnosti.

     Litinové ručky se během používání varné desky a trouby ohřívají, proto při zvedání vždy používejte suchou hrubou hadřík nepřilnavý nebo ochrannou rukavici.

      

     Údržba a čištění:

     Pánev pečlivě očistěte měkkým, jemným hadříkem v teplé mýdlové vodě. Opláchněte a zcela osušte, abyste zabránili vzniku vodních kapek a fleků. Pánev neodkládejte, dokud je vlhký.

     Výrobek nečistěte v myčce nádobí. Doporučuje se ruční mytí, čímž se zajistí lesk a životnost výrobku.

     K odstranění odolných skvrn naplňte pánev teplou vodou, přidejte tekutý čisticí prostředek a nechte stát 15-20 minut, poté očistěte měkkým, jemným hadříkem, opláchněte a osušte. Nepoužívejte čisticí prostředky vyrobené pro trouby, protože způsobí trvalé poškození pánve.

     Chcete-li odstranit prihoreté jídlo, vyvařte v pánvi po dobu několika minut 2 až 3 polévkové lžíce sody.

     Před uskladněním pánev zcela osušte. V extrémních případech může podlehnout rezivění, pokud zůstane pánev delší dobu vlhká. V takovém případě pánev vyčistěte vlhkým hadříkem, naneste sodu na odstranění rzi a potom postižené místo přetřete jedlým olejem na vaření, abyste předešli dalšímu rezivění.

      

     Používání smaltovaného nádobí:

     Výrobek nikdy neohřívejte prázdný a nedovolte, aby byl suchý. Mohlo by dojít k trvalému poškození smaltovaného povrchu.

     Použitý olej nebo sádlo při vaření pronikají do pórů smaltu a poskytují přirozený nelepivý povrch. Čim více se bude výrobek používat, tím lépe bude fungovat.

     Po použití nechte horký výrobek vychladnout před čištěním. Nikdy neumísťujte horký výrobek do studené vody. Náhlé změny teploty mohou způsobit tepelný šok a poškodit smalt nebo způsobit prasknutí nebo zlomení výrobku.

     Při čištění se vyhýbejte kontaktu s jinými výrobky nebo tvrdými povrchy, aby se zabránilo poškrábání a odštípnutí smaltované vnější nebo vnitřní stěny.

     Nepoužívejte drátěnky ani abrazivní čisticí prostředky. Nepoužívejte nástroje s ostrými hranami na odstranění jakýchkoliv připálení skvrn potravin, protože by to mohlo poškodit smaltovaný povrch.

     Neskladujte produkt bez ochrany. Na ochranu vnějšího a vnitřního smaltu před poškrábáním nebo odštěpením mezi jednotlivé kusy vložte chránič nádobí nebo ručník.

     Nepoužívejte kovové nářadí a nesekejte jídlo přímo na varném povrchu výrobku, aby nedošlo k poškození smaltu. Doporučuje se používat silikonové, nylonové nebo dřevěné nářadí, které nedovolují poškrábání vnitřního smaltu.

     Smaltované litinové výrobku jsou velmi trvanlivé, avšak při pádu na tvrdé povrchy se rozštěpí nebo prasknou. S výrobkem zacházejte a čistěte opatrně.

     Kotlíky na guláš

     Sklad, stav objednávek, osobní odběr, reklamace: + 421 948 212 600, +421 902 212 007

     e-shop: +421 905 580 562

      

     Copyright © 2014-2020 IKOTLIKY.CZ, všetky práva vyhradené..
     Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz